Ben jij benieuwd naar de laatste ontwikkelingen & trends in het onderwijs?
Veel onderwijsinstellingen hebben een gemene deler als het gaat om trends en ontwikkelingen in het onderwijs. Want hoe organiseer je in de huidige tijd en met alle ontwikkelingen processen zoals het werven van nieuwe studenten, het begeleiden van stages en hoe houd je grip op je alumni management? Ook wij als ICT partner krijgen vaak vragen over deze trends.
Als Microsoft partner met de focus op onderwijs zijn wij dagelijks in de weer met deze ontwikkelingen en trends. Met de nieuwste technologieën van GAC & Microsoft stellen wij onderwijsinstellingen in staat om digitaal te innoveren en te transformeren.
Tijdens ons klantevent: GAC Education Day op 9 februari laten we dan ook met trots de vernieuwde roadmap van GAC & Microsoft op de Education365 oplossing zien. Hierbij staat onze visie en foucs op onderwijs centraal. Deelname is kosteloos en inclusief een heerlijke lunch.
Hieronder vind je het gehele dagprogramma van de GAC Education Day. Benieuwd naar het verhaal van GAC, Microsoft en Avans+? Schrijf je dan snel in!