This is not password protected
DATUM
09/04/2025
TIJD
10:00 - 15:30
LOCATIE
Faculty Club Universiteit Leiden
Terug naar evenementenoverzicht

Het persoonlijker en tegelijkertijd efficiënter maken van je wervingsstrategie kan voelen als een onmogelijke uitdaging. Samen met BusinessBase en diverse gastsprekers vertellen wij je op woensdag 9 april hoe je dit realiseert tijdens ons evenement: Efficiënte werving en persoonlijke leerreis zijn de toekomst (CRM & AI).

Op deze dag laten we je in vier interactieve sessies zien:

  1. Hoe ‘het nieuwe werven’ binnen de onderwijsbranche eruitziet.
  2. Welke observaties en leermomenten wij meenemen uit 2024/2025.
  3. Hoe het toepassen van AI de leerervaring beïnvloedt.
  4. Welke bouwblokken je nodig hebt om het communicatiesysteem rondom jouw instelling te optimaliseren.

Het programma is inclusief lunch en natuurlijk sluiten we af met een gezellige borrel.

 

Wat wordt tijdens de vier sessies behandeld?

 

Sessie 1 –  Het nieuwe werven (10.15 – 11.00)
Door Linda Frietman (IamProgrez)

Gen Z is dé toekomstige werkgeneratie – maar hoe trek je hun talent aan en hoe werf je ze? Wat drijft hen écht? Welke skills doen zij op tijdens het gamen? En hoe kunnen deze skills worden ingezet in educatie en op de werkvloer? Elke dag gamen in Nederland bijna 10 miljoen potentiële studenten en cursisten. Ontdek hoe game-data hun skills blootlegt en hoe je deze generatie op een innovatieve manier vindt, activeert en werft.

Sessie 2 – Onze observaties en leermomenten van onderwijsprojecten in 2024/2025 (11.15 – 12.00)
Door Inez Haas (GAC) & BusinessBase

In deze dialoog delen wij onze ervaringen van het afgelopen studiejaar. Leer van onze observaties en inzichten over onderwijslogistieke vraagstukken en CRM-implementaties in het onderwijs.
Denk hierbij aan het beter begeleiden van studenten tijdens hun instroomproces, meer regie op de driehoek student, werkveld en instelling ten behoeve van stages, of aan hoe we een cultuur van levenslang leren kunnen bevorderen binnen zowel bedrijven als onderwijsinstellingen. Wat werkt, wat werkt niet – en waarom? Welke vertrekpunten zijn bij aanvang belangrijk om altijd de student en de ongeëvenaarde student- en leerervaring centraal te houden? Denk aan integraliteit, een centrale visie en sturing op uitkomsten. Doe je voordeel met deze inzichten, zodat je als onderwijsinstelling niet in dezelfde valkuilen stapt als wij.

Sessie 3 –  Impact en resultaat van de ongeëvenaarde en intelligente (AI) student- en leerervaring (13.00 – 13.45)
Door Isabelle Bulee (GAC) & Robbert Jacobs (BusinessBase)

Wat is de impact als je de knelpunten morgen aanpakt? Ervaar welke resultaten binnen handbereik liggen als je integraal durft te kijken. Bijvoorbeeld: hoe jouw instelling 250 uur aan applicatiebeheer kan besparen door integraliteit en gezamenlijke investeringen centraal te stellen.

Sessie 4 –  Droom groot, begin klein en start nu; de bouwblokken (14.15 – 15.00)
Door Rob Kuijpers (GAC), Wouter Heutmekers (GAC) & Pieter Thijssen (BusinessBase)

Ontdek samen met ons de bouwblokken van een ongeëvenaarde en intelligente student- en leerervaring. Kleine stappen, groot resultaat – tegen een lage TCO. Met Education365 als oplossing binnen het Dynamics 365-landschap durven wij het aan. Gemaakt van, door en voor het onderwijs. Integraliteit en CRM-standaardisatie zorgen voor meer instroom, betere stage- en BPV-plekken, een actieve alumni-community en een florerend LLO-aanbod. Met gemak en ruimte voor innovatie naar die ongeëvenaarde student- en leerervaring. Durf jij het aan om samen jouw uitdagingen op te pakken?

09.30 10.00
Ontvangst
10.00 10.15
Welkomstwoord door GAC
10.15 11.00
Sessie 1 - Het nieuwe werven
11.00 11.15
Pauze
11.15 12.00
Sessie 2 - Onze observaties en leermomenten van onderwijsprojecten in 2024/2025
12.00 13.00
Lunch
13.00 13.45
Sessie 3 - Impact en resultaat van ongeëvenaarde en intelligente (AI) student- en leerervaring
13.45 14.15
Pauze
14.15 15.00
Sessie 4 - Droom groot, begin klein en start nu; de bouwblokken
15.00 15.15
Afsluiting en 'doe meer met minder' verloting
15.15 16.30
Borrel (optioneel)
Meld je aan voor dit evenement
YOU GAC
Growing Together